Inteligentny system lakierowy

IQ SALON NAIL POLISH – inteligentny system lakierowy z innowacyjnym IQ COMPLEX opracowany do stosowania w trzech krokach BAZA – KOLOR – TOP.  Utwardzany naturalnym światłem. Gwarantuje manicure salonowej jakości, zapewnia długotrwałą przyczepność do płytki paznokcia i ekstremalną trwałość manicure nawet do 10 dni. Zachowuje naturalną elastyczność płytki i pozwala osiągnąć piękny efekt lakierowego manicure.

Kolor w kolor

Paletę kolorów IQ SALON NAIL POLISH stanowią odpowiedniki wybranych, najpopularniejszych odcieni lakierów hybrydowych z linii Gel Polish i Pure. Idealne do wykorzystania w mani-pedi i na uzupełnienie stylizacji hybrydowej. W skład gamy kolorystycznej wchodzą 3 kolory frenchowe (001 – śnieżna biel kryjąca oraz 002 i 003 – kolory półtransparentne) i 16 w pełni kryjących.

IQ COMPLEX

IQ COMPLEX –  inteligentne połączenie zaawansowanych polimerów filmotwórczych i plastyfikatorów o synergicznym działaniu, zapewnia bardzo dobre łączenie warstw baza, lakier, top. Gwarantuje długotrwałą przyczepność do płytki paznokcia i ekstremalną trwałość manicure oraz jego bardzo naturalną elastyczność.

Pędzelek

Produkty linii IQ Salon Nail Polish zostały wyposażone w specjalny, precyzyjny, wachlarzowy pędzelek. Szeroki, płaski i gęsty, w czasie aplikacji układa się jak wachlarz. Bardzo dobrze rozprowadza kolor szczególnie przy skórkach. Dopasowuje się do każdego rodzaju paznokcia. Idealnie dobrany do konsystencji formuł, nie pozostawia smug, ułatwia i przyspiesza aplikację.

Salonowa jakość klasycznego lakieru

Stylizacja wykonana z użyciem produktów z linii IQ SALON NAIL POLISH (BAZA – KOLOR – TOP) gwarantuje wykonanie ekstremalnie trwałego i spektakularnie błyszczącego manicure. Utwardzany jedynie światłem widzialnym (bez użycia lampy UV/LED), zachowuje naturalną elastyczność płytki. Z łatwością jest z niej usuwany tzw. klasycznym zmywaczem (także bezacetonowym).

Do odsprzedaży w salonach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów produkty z linii IQ Salon Nail Polish zostały włączone do oferty odsprzedażowej dla salonów. Służy temu specjalny ekspozytor produktowy, promocje zakupowe oraz oferta produktowa kolor w kolor.

Na różne sposoby

Lakiery IQ można stosować nie tylko na naturalną płytkę z użyciem bazy z tej linii. Zamiast niej można je wymalować na Boost Base, czyli światło utwardzalną odżywkę do intensywnej regeneracji paznokci. Z jednej strony nie przerywamy kuracji z drugiej uzyskujemy piękny lakierowy efekt  manicure. Podobnie możemy zrobić na naturalnych paznokciach przedłużonych bazą hybrydową Mega Base, czy na paznokciach wybudowanych Build Gelem. Oczywiście wszystko to przykrywamy topem IQ i co najważniejsze zastosowany kolor można z łatwością zmieniać stosownie do nastroju, noszonych ubrań zastosowanych dodatków czy specjalnych okazji.

Szczegółowe informacje dotyczące wykonania ww. stylizacji – dostępne w zakładce: PORADY.