Dla kogo i dlaczego Kolor w Kolor?

Zgodnie z klasycznymi zasadami doboru kolorów dłonie i stopy powinny mieć zbliżony odcień kolorystyczny. Zestawy  KOLOR w KOLOR Victoria Vynn doskonale się uzupełniają i dają możliwość tworzenia spójnych zestawów kolorystycznych mani-pedi z wykorzystaniem dwóch różnych form stylizacji paznokci – klasycznej lakierowej i światłoutwardzalnej.

KOLOR w KOLOR to zestawy, w których wszystkie kolory IQ Salon Nail Polish to odpowiedniki najpopularniejszych odcieni lakierów hybrydowych Gel Polish i Pure.

Na różne sposoby...

Zestawy Victoria Vynn do mani-pedi to, w zależności od potrzeb, różna możliwość zastosowania. Klasycznie lakier hybrydowy na paznokciach dłoni a lakier IQ na paznokciach stóp. Ale można też całkiem odwrotnie lakier hybrydowy na stopach a lakier IQ na dłoniach, w przypadku gdy klientka miałaby życzenia częściej zamieniać kolor noszony na dłoniach.

Wyjście awaryjne

Oferta doboru kolorów 1:1 daje możliwość przedłużenia świeżości stylizacji. Gdy klientka nie ma czasu na kolejną wizytę u swojej stylistki może pomalować paznokcie bez wcześniejszego usuwania starej stylizacji. Warunkiem jest dobra przyczepność hybrydy do płytki i brak zapowietrzeń. Lakiery IQ Nail Polish mogą również służyć  jako uzupełnienie odrostów lub uszkodzeń w stylizacji hybrydowej w tym samym kolorze.

Takie rozwiązanie daje możliwość chwilowego uzupełnienia koloru.

Wyjątkowa okazja

Kolory z linii IQ Salon Nail Polish perfekcyjnie kryją, więc kiedy klientka ma kolor beżowy, fioletowy lub niebieski, a idzie na uroczystą kolację i chce czerwony… Na czas wyjątkowej okazji, swoją hybrydową stylizację może zamalować wybranym kolorem z linii IQ Salon Nail Polish, po czym wrócić do niej, delikatnie usuwając lakier zmywaczem bezacetonowym.